czym jest muzyka? - nie wiem. Może poprostu niebem z nutami zamiast gwiazd, może mostem zaklętym, po którym instrumenty prowadzą nas...

Galeria

Występ

Ilość zdjęć: 3

pokaż więcej »

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w Szkole Muzyki i w Szkole Muzycznej I i II stopnia

Ilość zdjęć: 12

Gratulujemy uczniom udanego roku szkolnego i życzymy cudownych wakacji dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

pokaż więcej »

Spotkania Muzyczne SM

Ilość zdjęć: 17

Dzieci i młodzież Szkoły Muzyki "Preludium".

pokaż więcej »

Koncert z okazji Dnia Matki SSM

Ilość zdjęć: 15

Uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej wraz z pedagogami przygotowali koncert z okazji Dnia Matki.

pokaż więcej »

Benefis Pana Jerzego Grzesiukiewicza

Ilość zdjęć: 14

14 kwietnia odbył się Benefis naszego zasłużonego nauczyciela Pana Jerzego Grzesiukiewicza. Pan Jerzy rozpoczął pracę muzyczną w Społecznym Ognisku Muzycznym Nr 1 przy ul. Pocztowej w Szczecinie w 1961 r. na stanowisku nauczyciela muzyki gry na akordeonie. Po kilku latach został kierownikiem sekcji akordeonu, któremu podlega 14 filii Ognisk Muzycznych na terenie Szczecina i województwa. Dzięki Niemu powstawały zespoły akordeonowe np. 40 osobowa orkiestra akordeonowa, septet i kwintet akordeonowy, wielokrotnie nagradzane w Polsce i za granicą. W roku 1978 założył zespół harmonijek „Animato”, który koncertuje do dzisiaj. Zespół jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych . Największym jego osiągnięciem jest uzyskanie dyplomu mistrzowskiego wraz z notą „wybitny” na Światowym Festiwalu Harmonijek Ustnych w Niemczech w 1997 r. Zespół występował we Włoszech, Szwecji, Estonii, Holandii oraz reprezentował Polskę na światowej wystawie „EXPO 2000” w Hanowerze. Koncert stanowił wyraz uznania dla długoletniej, znakomitej działalności zawodowej naszego kolegi i najstarszego pracownika. Uczestniczyli w nim uczniowie naszych szkół muzycznych, a także nauczyciele oraz wychowankowie Pana Jerzego.

pokaż więcej »

Koncert półroczny Szkoły Muzyki "Preludium"

Ilość zdjęć: 13

Druga część prezentacji uczniów Szkoły Muzyki "Preludium" odbyła się dnia 5 lutego 2014 r. Wystąpili uczniowie Pani Hanny Kaźmierczuk i Pana Jerzego Grzesiukiewicza.Gratulujemy uczniom udanego popisu.

pokaż więcej »

Koncert półroczny Szkoły Muzyki "Preludium"

Ilość zdjęć: 14

Pierwsza część prezentacji uczniów Szkoły Muzyki "Preludium" odbyła się dnia 4 lutego 2014 r. Wystąpili uczniowie Pani Marzanny Kniaź, Agaty Miśkiewicz, Alicji Oświecińskiej, Aleksandry Piechoty, Bożeny Piotrowskiej.Gratulujemy uczniom udanego popisu.

pokaż więcej »

Koncert Karnawałowy SSM I st

Ilość zdjęć: 25

Dnia 3 lutego w Sali Kameralnej naszej szkoły odbył się koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia. Gratulujemy wszystkim wykonawcom za zaangażowanie. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do występu.

pokaż więcej »