czym jest muzyka? - nie wiem. Może poprostu niebem z nutami zamiast gwiazd, może mostem zaklętym, po którym instrumenty prowadzą nas...

Galeria

Stypendia Artystyczne Miasta Szczecin 2017

Ilość zdjęć: 11

Adam Tarnożek uczeń IV klasy akordeonu SSM II st otrzymał Stypendium Artystyczne Miasta Szczecin. Adam uczy się pod kierunkiem nauczyciela Romana Rydz. Gratulujemy Adamowi jego nauczycielowi jak również rodzicom.

pokaż więcej »

Występ

Ilość zdjęć: 3

Zespół Nostalgia powstał niedawno - działamy od września br. a już miałyśmy pierwszy występ na obchodach Dnia Zdrowia Psychicznego 10 października 2017 r.

pokaż więcej »

Zespół Nostalgia

Ilość zdjęć: 4

Jesteśmy grupą pań, które spotykają się by wspólnie pośpiewać, bo to daje nam radość i wypełnia w części wolny czas. Zespół prowadzi mgr Marzanna Kniaź opiekunem jest Szczecińskie Towarzystwo Kształcenia Artystycznego prowadzące Społeczne Szkoły Muzyczne, gdzie spotykamy się na próbach. Nazwa naszego zespołu nawiązuje do sentymentu jaki mamy do piosenek z lat naszej młodości, a nawet dzieciństwa. Tworzymy fajną, sympatyczną grupę. Każdą panią i każdego pana lubiących śpiewać serdecznie zapraszamy do nas. Nie wymagane są wielkie umiejętności wokalne. Wystarczy trochę muzycznego słuchu i zamiłowanie do śpiewania. To wspólne muzykowanie ma być przyjemnością przede wszystkim dla nas. Nie marnuj czasu ! Przychodź do nas jak najprędzej. Kontakt 693 253 391

pokaż więcej »

Koncert na Różance 2017

Ilość zdjęć: 8

W czerwcu odbył się koncert uczniów Społecznych Szkół Muzycznych na Różance. W koncercie wystąpiły Panie z zespołu wokalnego Nostalgia, który działa przy naszym stowarzyszeniu.

pokaż więcej »

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014 w Szkole Muzyki i w Szkole Muzycznej I i II stopnia

Ilość zdjęć: 12

Gratulujemy uczniom udanego roku szkolnego i życzymy cudownych wakacji dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

pokaż więcej »

Spotkania Muzyczne SM

Ilość zdjęć: 17

Dzieci i młodzież Szkoły Muzyki "Preludium".

pokaż więcej »