Galeria

Koncert z okazji Dnia Matki SSM

Ilość zdjęć: 15

Uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej wraz z pedagogami przygotowali koncert z okazji Dnia Matki.

pokaż więcej »

Benefis Pana Jerzego Grzesiukiewicza

Ilość zdjęć: 14

14 kwietnia odbył się Benefis naszego zasłużonego nauczyciela Pana Jerzego Grzesiukiewicza. Pan Jerzy rozpoczął pracę muzyczną w Społecznym Ognisku Muzycznym Nr 1 przy ul. Pocztowej w Szczecinie w 1961 r. na stanowisku nauczyciela muzyki gry na akordeonie. Po kilku latach został kierownikiem sekcji akordeonu, któremu podlega 14 filii Ognisk Muzycznych na terenie Szczecina i województwa. Dzięki Niemu powstawały zespoły akordeonowe np. 40 osobowa orkiestra akordeonowa, septet i kwintet akordeonowy, wielokrotnie nagradzane w Polsce i za granicą. W roku 1978 założył zespół harmonijek „Animato”, który koncertuje do dzisiaj. Zespół jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów muzycznych . Największym jego osiągnięciem jest uzyskanie dyplomu mistrzowskiego wraz z notą „wybitny” na Światowym Festiwalu Harmonijek Ustnych w Niemczech w 1997 r. Zespół występował we Włoszech, Szwecji, Estonii, Holandii oraz reprezentował Polskę na światowej wystawie „EXPO 2000” w Hanowerze. Koncert stanowił wyraz uznania dla długoletniej, znakomitej działalności zawodowej naszego kolegi i najstarszego pracownika. Uczestniczyli w nim uczniowie naszych szkół muzycznych, a także nauczyciele oraz wychowankowie Pana Jerzego.

pokaż więcej »

Koncert półroczny Szkoły Muzyki "Preludium"

Ilość zdjęć: 13

Druga część prezentacji uczniów Szkoły Muzyki "Preludium" odbyła się dnia 5 lutego 2014 r. Wystąpili uczniowie Pani Hanny Kaźmierczuk i Pana Jerzego Grzesiukiewicza.Gratulujemy uczniom udanego popisu.

pokaż więcej »

Koncert półroczny Szkoły Muzyki "Preludium"

Ilość zdjęć: 14

Pierwsza część prezentacji uczniów Szkoły Muzyki "Preludium" odbyła się dnia 4 lutego 2014 r. Wystąpili uczniowie Pani Marzanny Kniaź, Agaty Miśkiewicz, Alicji Oświecińskiej, Aleksandry Piechoty, Bożeny Piotrowskiej.Gratulujemy uczniom udanego popisu.

pokaż więcej »

Koncert Karnawałowy SSM I st

Ilość zdjęć: 25

Dnia 3 lutego w Sali Kameralnej naszej szkoły odbył się koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia. Gratulujemy wszystkim wykonawcom za zaangażowanie. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów do występu.

pokaż więcej »

Koncert półroczny uczniów SSM I i II stopnia

Ilość zdjęć: 26

21 stycznia odbył się koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej I i Ii stopnia.

pokaż więcej »

Jasełka grudzień 2009 r

Ilość zdjęć: 6

W koncercie bożonarodzeniowym występują dzieci i młodzież Społecznej Szkoły Muzycznej I i II stopnia i Szkoły Muzyki "Preludium"

pokaż więcej »

Koncert kolęd 22 grudnia 2010 r

Ilość zdjęć: 9

Występują dzieci ze Społecznych Szkół Muzycznych

pokaż więcej »

Koncert jubileuszowy 10 grudnia 2010

Ilość zdjęć: 24

W sali Księcia Bogusława odbył się w dniu 10 grudnia 2010 r koncert z okazji 50 - lecia STKA. W koncercie brali udział uczniowie, absolwenci i pedagodzy SSM I i II st oraz SM "Preludium"

pokaż więcej »