Aktualności

23 marca 2020 13:50 | Aktualności

Pismo

Szanowni Państwo

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od dnia 25 marca nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Wobec powyższego nauczyciele będą komunikować się z uczniami przez komunikatory społeczne. Zajęcia teoretyczne, łatwiejsze do przeprowadzenia zdalnie będą realizowane systematycznie. Zajęcia praktyczne tj. indywidualne zobowiązujemy się wykonać w miarę możliwości technicznych. Po powrocie do nauki w szkole zmodyfikujemy plan zajęć indywidualnych celem odrobienia jak największej ilości utraconych godzin.

Prosimy o dopilnowanie dzieci żeby systematycznie ćwiczyły, gdyż bardzo nam zależy aby wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy.

Czesne pozostaje na tym samym poziomie, gdyż koszty dla stowarzyszenia nie zmniejszają się. Trzeba nadal płacić wynagrodzenie dla nauczycieli, utrzymać budynek (czynsz, media) utrzymać administrację. Ta sytuacja nie zaistniała z naszej winy. Jest ona trudna dla uczniów, rodziców i nauczycieli , ale wierzymy, że niedługo wszystko wróci do normy i spotkamy się na zajęciach w budynku przy ul. Pocztowej.

Przeczytano: 87 razy. Wydrukuj|Do góry