czym jest muzyka? - nie wiem. Może poprostu niebem z nutami zamiast gwiazd, może mostem zaklętym, po którym instrumenty prowadzą nas...

Aktualności

26 października 2020 13:45 | Aktualności

Zmiana organizacji pracy szkoły

W związku z nowym rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zmienia się organizacja pracy szkoły.

  1. Realizacja zajęć lekcyjnych w klasach I – III odbywa się stacjonarnie.
  2. Realizacja lekcji instrumentu głównego odbywa się stacjonarnie. W szczególnych przypadkach za zgodą Dyrektora Szkoły zajęcia mogą odbywać się zdalnie.
  3. Zajęcia z akompaniamentu, fortepianu obowiązkowego i dodatkowego mogą odbywać się w następujących wariantach: stacjonarnie, hybrydowo (np. jeden raz w szkole, jeden raz zdalnie) lub zdalnie. Do wyboru przez nauczyciela po uzgodnieniu z uczniem/rodzicem.
  4. Zajęcia chóru są odwołane w dniach 30 X i 6 XI.
  5. Zajęcia ogólnomuzyczne odbywają się hybrydowo. Z Panią Anną Wasilewską odbywają się zdalnie, z Panią Bogusławą Jończyk (konsultacje)  w szkole według planu lekcji.

Przeczytano: 123 razy. Wydrukuj|Do góry